Trouwen in een MINI

Stel je hier even voor.
mini7benno
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Locatie: D11t
Berichten: 2308
Lid geworden op: 25 sep 2005, 18:53

Trouwen in een MINI

30 sep 2006, 23:56

Vandaag hebben we het weer eens gedaan, een stel wilde trouwen in onze MINI Cooper S cabrio en na een paar mailtjes over en weer en een ontmoeting met het bruidspaar is het vandaag dus geschied.
Inmiddels het derde bruidspaar wat in onze MINI is getrouwd.
Ware het niet dat dit bruidspaar woonachtig is in............. Paterswolde.
Normaalgesproken zou ik de MINI bij mij voor de deur op laten halen, met achterlating van de auto van het bruidspaar. (soort borg voor de leen van de MINI).
Vandaag hadden we omwille van de afstand (ruim 250 kilometer) een andere constructie bedacht: Wij komen naar Paterswolde en besteden de dag in Groningen omdat dat ook een mooie stad is en we dan ff lekker konden winkelen zonder de kids, die waren even ondergebracht bij de oppas. Vanmorgen vroeg op pad naar Paterswolde en daar dus de MINI overgeleverd aan de aanstaande bruidegom.
We hadden afgesproken bij een of andere bloemenzaak in Haren en daar kwam dus iets aan het licht wat Benno niet helemaal goed had afgesproken, er was geen auto aanwezig als ruilauto. Dus moesten we met de bus, je weet wel zo'n lang ding met veel ramen en veel te kleine stoeltjes vol mensen welke allemaal hun eigen geur verspreiden, naar Groningen reizen. Dit kon natuurlijk alleen als je eerst een "stippenkaart" koopt. Bussen in die regio rijden bijna standaard 1 keer in het uur en als je geluk hebt ieder half uur. In Groningen mijn oude schoenen weggegooit, nieuwe aangedaan en de andere nieuwe uit de door in een tasje gepropt. Wendy wilde natuurlijk ook weer schoenen dus ook die uit de doos in de tas. Affijn lekker geshopt, 's middags bioscoopje gepakt (Zwartboek; kan je best een keertje doen, leuke film)
Ff uit eten en dan hop weer naar het station om de bus te pakken naar de feestlokatie van het bruidspaar om de MINI weer op te halen.
De vriendelijke buschauffeur stopte op de gevraagde halte omdat wij natuurlijk heg noch steg weten in het Groningse land. Daar stonden we dan in het pikkedonker langs de weg, ik keek WW eens aan en ze zei: lopen maar, we zullen wel zien. Aan de hoeveelheid auto's die vlakbij een soort park inreden vermoedde we dat we daar moesten zijn. Als een stel landlopers bepakt met plastic tassen langs de autoweg gelopen naar de lokatie (pikdonker, ze kennen daar nog weinig over het fenomeen straatlantaarns)
Feestgangers waren er genoeg, de hele parking stond vol met auto's maarre.....geen MINI. Even de ceremoniemeester gebeld: met een kwartier zijn we er ook kreeg ik te horen.
Even gewacht en daar kwamen ze aan: kap dicht :? met dit weer?
Eind goed al goed zullen we maar zeggen. MINI weer in ontvangst genomen, kap open geschoven en lekker open een groot deel naar huis gereden. (later de kap gesloten ivm toch wel koud op de snelweg)

Wat hebben we geleerd:
:wink: Beter afspaken maken voor vervangend vervoer, stadsbus met shopping bags is helemaal ruk.
:wink: We hebben hele stukken soort groene wegbekleding gezien waar meestentijds zwart wit gevlekte individuen ronddolen (geen files op de groene stukken trouwens)
:wink: Op de terugreis gemerkt dat er hele stukken ruim 170 of meer gereden wordt en dat je dan nog steeds ingehaald wordt.
:wink: Briefjes van honderd euro wel geld zijn maar je er bijna nergens mee kan betalen.
:wink: Jongedames in mantelpak kanonnen van scheten kunnen laten als ze zich naar eigen vermoeden ongezien over straat begeven (geeft niet hoor mevrouw, dat overkomt de beste wel eens. Enne.... ja we hadden het wel gehoord :D )
Gebruikersavatar
Berthil
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Locatie: Zuiden
Berichten: 13495
Lid geworden op: 23 sep 2005, 18:04
Nederland

01 okt 2006, 01:47

Grappig verhaal :) :)
Zo'n bus is inderdaad wel even wennen, laatst nog in Amsterdam gedaan. Dan kan je het denk ik toch beter in Groningen doen (tenzij er dames in mantelpakjes in zitten).

Wanneer is de vierde uitleen :)
CooperS-lightningblue
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Locatie: Bergen op Zoom
Berichten: 6360
Lid geworden op: 08 apr 2006, 10:10

01 okt 2006, 07:30

Hahaha, wat een verhaal!!
Afbeelding
Gebruikersavatar
Blont-007
NMC Legend
NMC Legend
Locatie: Brabant <3
Berichten: 16100
Lid geworden op: 27 dec 2005, 20:36

01 okt 2006, 09:21

Pfffffffffff, had je niet even een momentje van uh, als dit maar goed komt. :? :P
Pretty Cooper
Bling-Bling Queen
Berichten: 5371
Lid geworden op: 19 jun 2006, 18:40

01 okt 2006, 09:55

Lachuuuuh. Leuk verhaal.

Nou ja, zo lang er maar niets is met je mooie bak :wink:Had de bruid een mantelpakje, kijk even je stoel na?:wink: Misschien had ze wel de kap dicht vanwege stankoverlast.l :lachuh
Laatst gewijzigd door Pretty Cooper op 01 okt 2006, 19:57, 1 keer totaal gewijzigd.
Afbeelding

-The MINI is simply too beautiful to be true-
Gebruikersavatar
kwiebje
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Berichten: 10545
Lid geworden op: 27 mar 2006, 22:50

01 okt 2006, 11:10

Kortom, jullie hebben weer een leuke dag gehad :mrgreen:
Gebruikersavatar
snans
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Locatie: antwerpen
Berichten: 1460
Lid geworden op: 09 nov 2005, 18:16

01 okt 2006, 11:37

Mmm... ik zou het niet durven hoor, ... mijn mini zo uitlenen
Gebruikersavatar
MINIJCW
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Locatie: Eindhoven
Berichten: 3233
Lid geworden op: 21 jan 2006, 01:24

01 okt 2006, 12:32

Leuk verhaaltje Benno. Heerlijk avontuurtje daar in het verre Groningen. :mrgreen:
Afbeelding


R56 Still fun but easier to live with
Tubby
Nieuwsgierig
Nieuwsgierig
Berichten: 70
Lid geworden op: 16 okt 2005, 23:25

01 okt 2006, 12:37

Benno, je bent weer eens aardig op avontuur geweest.

Zou wel leuk zijn als er iemand in de miniclub zou trouwen, ik zie de hele mini trouw stoet al voor me.
Afbeelding
Gebruikersavatar
Inimini
4 op een rij!
4 op een rij!
Contacteer:
Locatie: Waalwijk
Berichten: 196
Lid geworden op: 06 jan 2006, 13:48

01 okt 2006, 14:37

wij hebben onze classic ook al meerdere malen uitgeleend, en ik zou het zo weer doen!

Wat betreft die bruiloft... over 2 jaar eens tijd :()
mini and MINI all a BIG passion
http://www.brabantsminigenootschap.nl
Gebruikersavatar
karretje
Bijna verslaafd
Bijna verslaafd
Locatie: koewacht
Berichten: 784
Lid geworden op: 03 dec 2005, 22:55

01 okt 2006, 15:34

Echt een leuk verhaal zeg!!! :lachuh Vooral die matelpakjes!!!!

Maar ik vind het nogal wat dat je dat idd. zomaar hebt gedaan zeg!! :shock:
Maar wel tof. :wink:
Hadden ze geen prive chauffeur nodig dan?? :mrgreen:

Gelukkig is alles goed afgelopen!!!! :))
MINI...................................The best there is.
henkietenk
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Berichten: 2330
Lid geworden op: 24 jan 2006, 22:13

01 okt 2006, 16:46

Whaaah wat een verhaal!! Vooral de dame in mantelpak was een goede afsluiter van jullie fantastische verhaal! :lachuh
Gebruikersavatar
Blont-007
NMC Legend
NMC Legend
Locatie: Brabant <3
Berichten: 16100
Lid geworden op: 27 dec 2005, 20:36

01 okt 2006, 19:00

Tubby schreef:Benno, je bent weer eens aardig op avontuur geweest.

Zou wel leuk zijn als er iemand in de miniclub zou trouwen, ik zie de hele mini trouw stoet al voor me.
Wij wachten nog steeds op het aanzoek van SmartMini aan Karretje. :mrgreen:
Gebruikersavatar
Marcel Always Open
Cabrio-King
Locatie: Pijnacker
Berichten: 8530
Lid geworden op: 06 mei 2006, 23:18

01 okt 2006, 21:18

We hebben hele stukken soort groene wegbekleding gezien waar meestentijds zwart wit gevlekte individuen ronddolen (geen files op de groene stukken trouwens)
Ik heb het hele internet zo'n beetje doorgespit en ik ben eruit: Die groene wegbekleding wordt ook wel WEILAND genoemd. :wink:
Meer info op http://nl.wikipedia.org/wiki/Weiland








Maar waarom er in Groningen zebra's rondlopen, kon ik niet terugvinden in de documentatie. :mrgreen:
Gr, Marcel
Why straight when you can corner?
"The UJ flag and the chrome add another 100HP"

Terug naar “Who are U?”

Onze sponsors