
Technisch vraagje:
Als ik onder de motorkap van mijn R56 (non S) kijk, zit het luchtfilter volgens mij in die langwerpige bak achter de cilinderkop.
Maar weet iemand wat dat ding is rechts in die rode rechthoek op de foto?

Mzzls Gert
Thanx..das info waar ik iets mee kanbiermagnaat schreef:Dat is een resonator die daar echt voor niks zit!
Ik heb geprobeerd dat ding te vervangen voor een buis maar dat past niet goed omdat er een rare koppeling zit met het luchtfilter.
Op het forum van Mini2.com zijn er mensen die de gaatjes die erin zitten afplakken met plakplastic of die er een buis in schuiven zodat de lucht niet meer door de bovenste kant van de resonator kan. Dit helpt maar bij mij bleef het plastic niet zitten dus had het nog geen nut.
Ben nou aan het kijken voor een gesloten filter maar heb tot nu toe nog niet echt iets gevonden wat een beetje een leuke prijs heeft.
Onze sponsors