Zaterdag even wezen kijken bij de Autocross in Loenen. (onder Apeldoorn)
Camera'tje mee en ...
De plaatjes spreken voor zich: SPECTACULAIR middagje gehad
Mooie foto's! Ik zou, als je dat nog niet gedaan hebt, in je menu, bij beeld optimaliseren de optie 'extra levendig' kiezen, denk dat de kleuren er dan wat beter uit komen
Stond vandaag in de krant en op de site va de Stentor
Uit de ruim 2600 foto's die bezoekers van deze site het afgelopen jaar instuurden kan nu dé lezersfoto van 2007 worden gekozen. De redactie heeft uit het enorme aantal inzendingen twintig foto's geselecteerd. Voor de makers van de drie foto's die de meeste stemmen krijgen, liggen fraaie prijzen klaar.
@ Berthil & anderen:
Had er niet eens bij nagedacht om stemmen te willen winnen. (wel mooi meegenomen )
Ben al erg trots op het feit van de nominatie uit 2700 foto's. Als amateur is dit altijd erg leuk.
Het is natuurlijk een breed aanbod en ruim omvattend item maar wie weet, ik zal de uitslag zeker melden. (dat de mooiste maar mag winnen)
@ iDarkDesign:
Dank voor dit geweldige compliment, toch kan iedereen mooie foto's maken. Er gaan ook mooie foto's over het forum.
(Ik wil best wat "tips" geven waar ik zelf altijd op probeer te letten bij het schieten)
" Good pictures can be planned, great pictures just happen "