Pagina 1 van 4

Breda <--> Fréjus; Paul, Ida en Rick april/mei 2006

Geplaatst: 29 apr 2006, 10:57
door Arjan
Net een SMS gekregen van het reisgezelschap dat ze inmiddels net boven Lyon zitten en dat ze door een busreiziger zijn aangesproken over hun MINI. Hij/zij schijnt zelf ook een MINI te hebben dus die hebben ze een flyer in de handen gedrukt :lol:

Hoe het ze verder vergaat dat zetten ze hier zelf maar neer :mrgreen: ik hoorde geruchten over internetcafé/PDA dus ben benieuwd :dansen

Geplaatst: 29 apr 2006, 11:08
door MINIJCW
Ja die SMS heb ik ook gehad. Goed bezig in ieder geval :D

Geplaatst: 30 apr 2006, 11:53
door new mini
Straks nog veel meer meer leden joh als ze zo blijven flyeren :wink:

We wachten of of ze iets vinden

Geplaatst: 02 mei 2006, 21:30
door Yvon
Vandaag deel 2 in de belevenissen van een mini over de grens:

Ze zijn inmiddels aangekomen op de plaats van bestemming, ze raakten niet uitgepraat (ge-sms-ed :mrgreen: ) over hoe mooi het weer wel niet is. Het bericht terug dat hiet hier ook lekker wordt, werd uiteraard afgedaan dat het daar nog mooier is :s

Schijnbaar kreeg de rode duivel wat heimwee, ze zijn vandaag naar een dealer geweest en hebben ze goede inkopen gedaan (was namelijk Plundra bij de dealer). De uitschuifpida is ook van pas gekomen.

Wordt vervolgd :D

Geplaatst: 02 mei 2006, 23:21
door MINIJCW
yep ze zei dat ze mini teenslippers had gekocht maar Ida kennende is die winkel de komende week verder dicht, om de simpele reden: dat ze niks meer in de winkel hebben liggen :mrgreen: >)

Afbeelding

Geplaatst: 03 mei 2006, 13:01
door grand_cru
Ocharme die inboorlingen daar :shock
De plaatselijke psychiater zal volgende week een pak extra werk (en patiënten) hebben :O

Geplaatst: 03 mei 2006, 13:24
door Yvon
Waarschijnlijk zullen ze een internetcafé opzoeken:

Het is momenteel stralend weer in Amersfoort. Sleefie zit buiten in de tuin (snoet in de zon) met de laptop :D

Bedenk me nu wel dat een zonnescherm/parasol geen overbodige luxe is, scherm is toch wat moeilijk te lezen :roll:

Geplaatst: 03 mei 2006, 15:35
door MINIJCW
hier is het ook heerlijk, maar gruwelijk benauwd
Lekker heel de middag met het hondje gezwommen (ik niet, de hond) :D
Kan helaas niet mijn hele pc mee naar buiten sleuren :(

Afbeelding

Geplaatst: 03 mei 2006, 17:40
door new mini
Mmmm hier ook heerlijk weer gehad,maar kan ook niet de pc mee naar buiten nemen :( Pas laptop verkocht :'(

Lekker aan de mini bezig geweest het openluchtfilter er weer ingezet :P

Ida heeft zeker heel de winkel leeg gekocht het shopbeest dan kan ik begrijpen dat de winkel heel de week of nog langer dicht is :P

Geplaatst: 03 mei 2006, 20:43
door Yvon
Nog meer goed nieuws: het blijft lekker weer.

Je zal vrijdag maar vrij zijn :mrgreen:

Geplaatst: 03 mei 2006, 20:51
door MINIJCW
alleen vrijdag :p :mrgreen:

Geplaatst: 03 mei 2006, 20:52
door new mini
Sleefje schreef:Nog meer goed nieuws: het blijft lekker weer.

Je zal vrijdag maar vrij zijn :mrgreen:
Pfff jij DUS :wink: Nou ik hoef ook niet zo lang tot een uur dus als maar mooi weer blijft dan is het goed :P

Wanneer komen de vakantie-gangers weer terug?? :Foto

Geplaatst: 04 mei 2006, 22:16
door LUV2XLR8
Updatetje vanuit Vive la France via MSN:

YOGA BEAR zegt:
ja elke dag zon zee en strand en 25 graden goed vertoeven hier

YOGA BEAR zegt:
ga er zo weer vandoor betaal hier per minuut. Doe iedereen de groetjes daaro

:mrgreen:

Geplaatst: 04 mei 2006, 23:29
door MINIJCW
En waar was Ida... shoppen :mrgreen:

Geplaatst: 05 mei 2006, 17:45
door Blont-007
MINIJCW schreef:En waar was Ida... shoppen :mrgreen:

Shoppen zei daar iemand shoppen. :mrgreen:
Net uitgevonden dat ze hier op de camping ook internet hebben. Veel te laat natuurlijk want morgen gaan we weer naar huis.
De Mini shop hier in Frejus is Mega en idd helemaal leeg geshopt door ons. :lol: . Nou tot zondag dan maar weer vanuit Breda achter de computer. Zonder 8) zonnebril dan maar. :cry: