Pagina 1 van 1

Hoe parkeer je je MINI veilig?

Geplaatst: 25 feb 2006, 13:42
door Sepp
Afbeelding

Veilig genoeg?

Geplaatst: 25 feb 2006, 13:53
door snans
zalig,

heb je die foto ook ergens int groot ?

Geplaatst: 25 feb 2006, 13:59
door Sepp
Ergens van internet geplukt. Weet niet meer waar dus hier moeten we het mee doen.

Geplaatst: 25 feb 2006, 16:40
door wally
Bestaan verschillende van, hoor. Hier enkele in groter formaat.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Geplaatst: 25 feb 2006, 17:51
door Yvon
:mrgreen:

Geplaatst: 25 feb 2006, 18:59
door new mini
Dat wil ik ook wel voor de deur dan had ik van de week geen alarm klasse 3 hoeven laten inbouwen lachuh

Geplaatst: 26 feb 2006, 00:14
door Blont-007
Waar kan ik zo'n kooi bestellen?
Zou Jonker die ook hebben? :mrgreen:

Geplaatst: 26 feb 2006, 10:16
door new mini
lachuh Zouden we met zijn allen gaan voor zo,n kooi :wink:

Geplaatst: 26 feb 2006, 11:22
door henkietenk
Kan ik ook wel gebruiken! Vorige week heeft een ontzettend "piep" "piep" persoon een kras in mijn achterruit gezet! :evil: Die kooi is tenminste hufterproof!

Geplaatst: 26 feb 2006, 11:28
door Maaij
henkietenk schreef:Kan ik ook wel gebruiken! Vorige week heeft een ontzettend "piep" "piep" persoon een kras in mijn achterruit gezet! :evil: Die kooi is tenminste hufterproof!
Das balen. Snap niet dat mensen dit doen >:(

Geplaatst: 26 feb 2006, 11:34
door henkietenk
Inderdaad! Wat heb je er aan! Ik hoop dat ik het nog kan polijsten ofzo! Verzekering al gebeld vanwege vandalisme, maar het gaat me uiteindelijk toch zelf geld kosten. Ik heb nu 2 schadevrije jaren en wil niet terugzakken of blijven hangen. Verzekiering kost me nu al bakken met geld! (ben pas 21 daarom) Dus eerst eens kijken of dat polijsten wat is en anders laat ik de kras voorlopig even zitten, eerst ff studiefinanciering zien te krijgen! Snif :cry: snif, daar gaan m'n geplande sharkvents en en en en ..... :)

Geplaatst: 27 feb 2006, 12:30
door Berthil
Als je achterruitewisser nou ook weg is, is het schade ontstaan door diefstal en krijg je alles vergoed zonder no-claim korting. Zo is gelukkig alle schade onstaan bij het stelen van mijn MINI badge ook vergoed. Wel balen.

Geplaatst: 27 feb 2006, 13:58
door henkietenk
Berthil schreef:Als je achterruitewisser nou ook weg is, is het schade ontstaan door diefstal en krijg je alles vergoed zonder no-claim korting. Zo is gelukkig alle schade onstaan bij het stelen van mijn MINI badge ook vergoed. Wel balen.
Ik heb d'r al over gebeld en weet niet of de gesprekken opgenomen worden! Ik zal d'r eens met paps over hebben. Thanx voor de tip in ieder geval!