Jos Verstappen

Van alles en niet over de MINI (géén verkoop-topic).

Wat vind jij van Jos Verstappen?

een geldwolf
5
14%
een arrogante kwast
18
51%
een super vent
5
14%
iets anders / geen mening
7
20%
 
Totaal aantal stemmen: 35
LUV2XLR8
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Locatie: Barendrecht
Berichten: 2486
Lid geworden op: 25 sep 2005, 21:34

Jos Verstappen

27 sep 2006, 22:34

Vast wel ergens gelezen of gehoord dat us Joske niet rijdt op Zandvoort.

D8 er een leuke poll aan te koppelen... :wink:
Financieel geschil duikt de kop op voor seizoenstart A1GP
Verstappen rijdt niet op Zandvoort

27-9 - Jos Verstappen start komende zondag niet tijdens de A1 Grand Prix op Zandvoort. Jeroen Bleekemolen is zijn vervanger.

Verstappen heeft het aanbod van A1 Team Nederland op het laatste moment naast zich neergelegd. Een lgespreksronde op luchthaven Schiphol heeft gisteravond niets opgeleverd.

Huub Rothengatter licht op de website van Jos Verstappen de problemen toe: ,,De bottomline is dat de A1 onze inkomsten zijnde salaris en eventueel prijzengeld voor komend seizoen niet keihard wil garanderen. Omdat we vorig seizoen veel problemen hebben gehad met het ontvangen van salaris wilden we dat voor komend seizoen beter geregeld hebben. Dat is ruim van tevoren medegedeeld en uitvoerig besproken tussen de partijen. Deze week bleek dat die garantie, ondanks allerlei vage beloften, er niet kwam, ook niet na herhaaldelijk aandringen van onze kant. Ik vind het vervelend voor al diegenen die de Nederlandse autosport een warm hart toedragen, maar we zijn net zo teleurgesteld in de gang van zaken als alle fans."

Jos Verstappen zegt op zijn eigen website ‘zwaar teleurgesteld’ te zijn: ,,Je moet weten dat we niet een herhaling willen van vorig seizoen: rijden, de hele wereld over reizen en wachten op je salaris. Ik heb echt maandenlang moeten wachten op mijn centen. Terwijl ik er alles voor doe om de A1 goed te promoten. Ga maar na, óók de laatste tijd. Ik was op de Masters in Zandvoort, in Assen, in Rotterdam. Allemaal promotie voor de A1, terwijl er nooit op tijd betaald werd. Pas vanmiddag zijn de laatste financiële zaken geregeld die nog met vorig seizoen te maken hadden! Het enige dat we geregeld wilden zien is dat we een garantie kregen voor de tijdige uitbetaling van mijn salaris. En dat wilden ze niet geven. Nou, dan weet ik wel hoe laat het is. Kan ik weer altijd voor ze klaar staan en tegelijkertijd weer maandenlang op mijn centen wachten. De A1 verdient veel geld met de race op Zandvoort, kijk maar naar kaartverkoop aanstaand weekend, en ik krijg mijn salaris niet. Hoe zou jij je voelen als je maandenlang voor je baas werkt en je krijgt je loon niet op tijd uitbetaald? En dat maand na maand? Dan houdt het toch een keer op? Ik ben een man van ’afspraak is afspraak’. Maar zo heb ik er geen enkel vertrouwen meer in."

Verstappen benadrukt op verstappen.nl dat hij het heel erg vindt voor zijn fans. ,,Ik vind het vreselijk dat het zo afloopt. Ik weet ook dat er veel fans naar Zandvoort komen om mij te zien. Ik besef dat ze zwaar teleurgesteld zijn. Daarom vind ik het belangrijk dat ze de ware reden achter mijn besluit nu kennen. Ik hoop dat er nog een oplossing komt."

De afzegging van Jos Verstappen is een grote tegenvaller voor de organisatie van A1 Grand Prix en Circuit Park Zandvoort. Er was voor komend weekend op 100.000 toeschouwers gerekend. Die zullen ongetwijfeld nog wel komen, maar van een uitbundige sfeer zal vermoedelijk geen sprake meer zijn.
Jan Lammers bevestigt Jeroen Bleekemolen
Team Nederland hekelt handelswijze Verstappen cs

27-9 - A1 Team Nederland voelt zich overvallen door de geldeisen van Jos Verstappen en manager Huub Rothengatter waardoor Verstappen komende zondag niet van start zal gaan tijdens de A1GP-seizoenstart op Zandvoort.

Teambaas Jan Lammers: ,,Jos heeft veel voor A1GP gedaan en A1GP veel voor Jos, het totale gebrek aan waardering en vertrouwen van de kant van Rothengatter en Verstappen zorgde voor de breuk.’’

Een en ander blijkt uit een persbericht op de website van A1 Team Nederland.
‘Het grote breekpunt was een garantie die namens Jos Verstappen door Huub Rothengatter werd geëist’, schrijft A1 Team Nederland op haar site. ‘Huub’s argument was: ‘we willen de ’hassle’ (gedonder) van vorig jaar voorkomen’. De vraag van Jan Lammers was: ‘Huub leg me eens uit, bedoel je met het feit dat Jos weer populair is een race heeft gewonnen en bijna 1 miljoen dollar op de bank heeft, gedonder of ’ hassle’?’ Hier kwam een ontwijkend antwoord op. Toen de vraag van Jan: ‘Huub wat doe je liever, weer een seizoen zoals vorig jaar, of niet rijden?". Huub antwoordde: ‘niet rijden’.

A1 Team Nederland erkent op haar website dat er inderdaad een achterstand was met salarisbetalingen, maar dat de 1 miljoen dollar inmiddels op de bankrekening van Verstappen staat.

‘Nu eiste het kamp Verstappen een garantie van A1 Team Nederland en/of de A1GP Organisatie’, aldus Team Nederland op de website. ‘Hierop vertelde Bruce Holmes (financierder A1GP, red.) dat het contract tussen Verstappen en A1 Team Nederland de garantie moest zijn en dat A1GP bereid was om mee te tekenen ofwel als organisatie garant te staan. Dit was niet voldoende voor Huub Rothengatter en ook een direct telefoongesprek van Bruce Holmes met Jos mocht niet baten’.

Jan Lammers zegt te balen als een stekker: ,,Jos heeft veel voor A1GP gedaan en A1GP veel voor Jos, het totale gebrek aan waardering en vertrouwen van de kant van Rothengatter en Verstappen zorgde voor de breuk. Ik vind het echt verschrikkelijk jammer en ook waardeloos voor de fans van Jos maar we moeten eerlijk zijn, dit is ook Jos en als je een fan van Jos bent moet je ook een fan van Huub Rothengatter zijn. Vorig jaar heb ik als eerste Jos gebeld om hem in de auto te krijgen en daar hebben we allemaal veel plezier aan beleefd, maar ik heb ook enthousiasme en passie nodig, het gaat nu alleen maar over geld".

Lammers vervolgt: ,,Onze focus is nu gericht op het maximaal presteren voor het grote publiek we willen nog steeds als A1 Team Nederland goed presteren. Die moeilijke opdracht heeft nu reserverijder Jeroen Bleekemolen maar we hebben het volste vertrouwen in Jeroens capaciteiten. Het zou tenslotte niet de eerste keer zijn dat hij een race in Zandvoort wint. Zandvoort ligt er werkelijk prachtig bij en natuurlijk zullen we Jos gaan missen maar we verwachten toch op een prachtig spektakel.’’
Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.
Gebruikersavatar
horn
Be Mini
Be Mini
Berichten: 428
Lid geworden op: 05 sep 2006, 00:56

27 sep 2006, 22:39

als arrogantie terecht is, heet het zelfvertrouwen
als niet, dan niet... :mrgreen:



wat mij betreft lekker wegblijven. begenadigd coureur, kl*te karakter.
Het leven heeft geen zin
Nou, ik toevallig wél!


Afbeelding
LUV2XLR8
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Locatie: Barendrecht
Berichten: 2486
Lid geworden op: 25 sep 2005, 21:34

27 sep 2006, 22:42

horn schreef:kl*te karakter
en idem manager (Huub R.)
Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.
Gebruikersavatar
werner
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Locatie: Katwijk
Berichten: 2092
Lid geworden op: 18 okt 2005, 21:07

27 sep 2006, 22:45

PS gaat er nog iemand live kijken dit weekend.
the blue lobster
Niko N.
Contacteer:
Locatie: Apeldoorn
Berichten: 3585
Lid geworden op: 12 feb 2006, 22:19

A1

27 sep 2006, 23:02

@ werner.
De blauwe Kreeft gaat zaterdag naar de training! :Foto
Er rijden een hoop talenten en grootheden rond!
Ook is er een mooi programma die dag :dansen
" Good pictures can be planned, great pictures just happen "

Afbeelding
marjo
Enthousiast
Enthousiast
Locatie: Gorinchem
Berichten: 88
Lid geworden op: 20 mar 2006, 13:28

28 sep 2006, 18:01

Goede chauffeur, maar te veel "karakter" trekken overgenomen van een mislukte F1 "rijder" Huub R. Jammer !!
Arjan
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Locatie: Amersfoort
Berichten: 7831
Lid geworden op: 25 sep 2005, 20:55

28 sep 2006, 20:42

Als mijn salaris een hele tijd niet betaald zou worden zou ik ook pissig zijn maar wat een shi*tzooi dat ie dit weekend niet rijdt. Op zich kan ie best wel rijden vind ik maar z'n management spreekt me totaal niet aan.
Lekker touren met de MINI CLUBMAN D Sparkling Silver-Silver-Silver
Gebruikersavatar
werner
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Locatie: Katwijk
Berichten: 2092
Lid geworden op: 18 okt 2005, 21:07

Re: A1

28 sep 2006, 21:44

the blue lobster schreef:@ werner.
De blauwe Kreeft gaat zaterdag naar de training! :Foto
Er rijden een hoop talenten en grootheden rond!
Ook is er een mooi programma die dag :dansen
Ik kan helaas niet, dochter viert verjaardag !
Gebruikersavatar
Oz-i
Enthousiast
Enthousiast
Locatie: 071
Berichten: 90
Lid geworden op: 17 okt 2005, 10:41

05 okt 2006, 10:17

Ach, elk verhaal kent twee kanten. Edwin Evers had Jos in de uitzending en even later Jan. Het gaat om de betalingen voor dit jaar ...... de discussie is gevallen tijdens het tekenen van de contracten voor dit jaar :shock: . Misschien ligt het aan mij, maar hoe kan je achter zijn met betalingen als er nog geen contract is getekend :roll: .

Tuurlijk de laatste betalingen van vorig jaar waren te laat. Maar er is tussentijds wel betaald, hetgeen ook niet tegen gesproken wordt door Jos. Als dat zo'n halszaak is, waarom is Jos dan vorig jaar niet tussentijds uitgestapt? En waarom heeft hij dit jaar demo's gegeven zonder dat er een contract lag? Hij vergeet even dat Jan hem weer in de spotlights heeft gezet. Ik vond het altijd al een arrogante kwast en die Huub heeft helemaal niks gepresteerd. Veel geblaat weinig wol. Waarom hebben Jos / Huub toch regelmatig problemen met hun team / sponsors? (Trust, nu dit weer).

Ik richt me aandacht liever op Albers of Doornbos. Jongens die wel bereid zijn een tweede plek te accepteren en ervaring op te doen. Nee Jos moest altijd stampen, reed op de rand maar ook vaak er over heen. Ook vorig jaar heeft hij met onnodige risico's punten verspeeld. Voor een team niet echt het beste resultaat. Uitrijden levert ook een hoop op en kost minder dan weer een auto in de puin.

Blijft nog steeds een feit: "To finish first, you first have to finish".
Afbeelding
Ik neem een joint zei de goudvis ... dan word ik haai! 8)

Terug naar “Kletshoek”