Pagina 1 van 1
Ludieke actie
Geplaatst: 06 jul 2010, 18:10
door zmorf
Een collega zei voor het WK tegen me "als ze wereldkampioen worden dan schilder ik mijn auto oranje"
Nu ze nog maar twee wedstrijden moeten,en de kans aanwezig is dat ze daadwerkelijk kampioen worden knijpt hij hem als een oude dief
heb hem al een beetje zitten fokken met foto's van blikken oranje verf,en heb zijn auto al oranje geshopt ( is een Mazda 323 uit'"92 dus er is niets verloren

Maar ik heb geen flauw idee welke verf ik hiervoor het beste kan gebruiken,en welke hoeveelheid ?kwasten,rollen,spuitbus ?
het moet natuurlijk wel een (betaalbaar) geintje blijven
Dus graag TIPS,INFO,en ADVIES.
zal tzt evt foto's/filmpjes hier posten mocht het allemaal doorgaan ( hoorde dat zijn vrouw niet erg enthousiast was)
Greeetz, Zmorf
Geplaatst: 06 jul 2010, 21:23
door Robert
Dupli-color Car Art.... tijdelijke lak, spoelt er met regen niet af, maar met water en zeep te verwijderen, volgens de beschrijving (geen eigen ervaring!)
http://www.duplicolor.com/products/carart.html Helaas geen oranje in het kleurpallet...
Een paar jaar geleden had Akzo ook zo'n plastic-achtige verf: Maskin. Smeer je erop, er vormt zich een soort coatinglaagje die je er weer af kan halen. Misschien dat iemand nog ergens een pot heeft staan.
En anders zien dat je een rol oranje palletwrap/wikkelfolie op de kop kunt tikken, is minder prijzig voor een geintje....
Geplaatst: 07 jul 2010, 00:16
door de_jeff
als het echt niet meer uit maakt neem je gewoon een paar blikken 'buiten' verf (lees, op terpentine basis) en rol je de auto gewoon helemaal over, lak zal er wel weer afbladderen, maar als de auto verders niets waard is, is dat de goedkoopste optie, zo doen 9 van de 10 man het (zie alle roze, oranje, pooier paarse studenten-vakantie limo's maar eens) have fun met rollen!!
Geplaatst: 07 jul 2010, 08:00
door coendek
nog 1 wedstrijd

Geplaatst: 07 jul 2010, 10:28
door speedy
haha lachen

!!
Gewoon de goedkoopste rommel erop smeren die je kunt krijgen
deze heb ik gedaan met een roller en Action verf
voor:
na:

Geplaatst: 07 jul 2010, 10:30
door MaVaEe
Die auto verdubbeld in waarde als je daar verf op smeert man!

Geplaatst: 07 jul 2010, 14:41
door Woosh!
MaVaEe schreef:Die auto verdubbeld in waarde als je daar verf op smeert man!

bijna zonde van de investering
wel vet om hem eraan te houden als ze werkelijk kampioen worden

Geplaatst: 07 jul 2010, 20:17
door mushrop
ik ga nog een keertje met je mee Daiel, dat lijkt me zo gaaf. Wanneer ga je weer meedoen?
Geplaatst: 07 jul 2010, 21:25
door A.J. the schnitzz
de_jeff schreef:als het echt niet meer uit maakt neem je gewoon een paar blikken 'buiten' verf (lees, op terpentine basis) en rol je de auto gewoon helemaal over, lak zal er wel weer afbladderen, maar als de auto verders niets waard is, is dat de goedkoopste optie, zo doen 9 van de 10 man het (zie alle roze, oranje, pooier paarse studenten-vakantie limo's maar eens) have fun met rollen!!
Eens!
Als je het iets beter zou willen doen inderdaad met spuitbussen, maar dat is een dure grap!
Wel even fototje als we winnen zondag (en dat doen we!)
