Pagina 1 van 1

En gaat Bea het vandaag aankondigen.....

Geplaatst: 31 jan 2009, 18:37
door Pretty Cooper
Is de verjaardag van Beatrix een goed moment om troonsafstand aan te kondigen?
vandaag wordt Koningin Beatrix 71 jaar. Op die leeftijd deed haar moeder, Juliana, troonsafstand. Beatrix was toen 42 jaar, net zo oud als Willem-Alexander nu.

Het zijn maar getallen, maar het Koningshuis houdt wel van die symboliek. Op 02-02-’02 traden Willem-Alexander en Maxima in het huwelijk. In nrc.next wordt vandaag 09-09-’09 genoemd als datum voor mogelijke troonopvolging.


Afbeelding

gr, PC :wink:

Geplaatst: 31 jan 2009, 18:39
door Blont-007
Denk ut nie, haha die blijft zitten tot ze neervalt denk!

Geplaatst: 31 jan 2009, 19:00
door Sven
Ik zat er ook aan te denken.....

Maar iemand verteld dat al allemaal werkbezoeken zijn gepland dit jaar dus waarschijnlijk blijft ze nog een jaartje (of meer :wink:) zitten.
Maar na september zou het natuurlijk kunnen :wink:

Lol @ die foto :lol:

Geplaatst: 31 jan 2009, 19:04
door Peter Visser
Inmiddels ga ik er ook aan twijfelen, maar ik weet dat vandaag alle persverloven ingetrokken zijn en dat redelijk wat straalzenders afgehuurd zijn en richting Den Haag zijn.. Bovendien stonden in de draaiboeken van de NOS extra nieuwsuitzendingen gepland..

Afwachten dus..

Gr,
Peter

Geplaatst: 31 jan 2009, 19:07
door Berthil
Kunnen we Maxima niet koningin maken zonder die saaie bal van een WA erbij?

Geplaatst: 31 jan 2009, 19:32
door kwiebje
Toch knap dat zo Willem alexander zo'n mokkel aan de haak heeft geslagen :D

Geplaatst: 31 jan 2009, 19:40
door Sepp
kwiebje schreef:Toch knap dat zo Willem alexander zo'n mokkel aan de haak heeft geslagen :D
Ik ben blij dat hij Maxima gevonden heeft. Brengt tenminste een beetje 'leven in de brouwerij'.
Het imago van het koningshuis wordt er in ieder geval wat losser van.

Geplaatst: 01 feb 2009, 00:38
door Sicco
Ik vind het Koningshuis volslagen uit de tijd en als het aan mij ligt, treedt Trix onmiddellijk af en komt er geen opvolger voor haar. Het is toch volslagen gestoord dat die lui van het koningshuis hun funcite krijgen door erfopvolging! Hoe kort heeft het geduurd voordat Maxima een Nederlands paspoort kreeg? Heeft ze wel een inburgeringscursus gevolgd? Ik bedoel maar.

Tja, en dan zouden er presidentsverkiezingen moeten komen. En op wie zou ik dan stemmen? Precies ja, Beatrix von Amsberg. Je zou er toch niet aan moeten denken dat een leugenaar als een Jan Peter Bakellende of een Woutertje Windvaan president zouden worden. Er is wel een verschilletje met Koningin Beatrix; ik heb er zelf voor presidente Beatrix von Amsberg gekozen.

Overigens, in deze tijden van (aangeprate!!!) economische neergang zou een president stukken goedkoper zijn dan het koningshuis. Ook het overwegen waard.

Ik blij dat mijn auto groen is en niet oranje. En mijn binnenverlichting dan? Ach, een klein foutje mag toch wel bij een bijna perfecte auto?

Geplaatst: 01 feb 2009, 01:56
door Marcel Always Open
Er is een goede reden binnen de koninklijke familie om de troonopvolging zo laat mogelijk te laten plaatsvinden, aangezien bij een troonopvolging de groep die binnen het "koninklijk huis" vallen kleiner wordt.
Dat betekent minder toelagen voor deze groep mensen, maar daarnaast ook dat alle koninklijke taken over minder mensen verdeeld worden.

Persoonlijk vind ik dat -ook al gaat er veel geld in om- ons Koninklijk Huis een belangrijke diplomatieke rol voor het land verricht en daarnaast een belangrijke rol voor de politieke stabiliteit in dit land.