Pagina 1 van 1

Fifth gear test de Countryman

Geplaatst: 24 dec 2010, 15:43
door Berthil
Fifth gear test de MINI Countryman maar de test is op zijn zachtst gezegd discutabel.
Vicky heeft het totaal niet over de rijeigenschappen op de normale weg en de auto wordt als een Range Rover getest wat het natuurlijk niet is.


Geplaatst: 24 dec 2010, 16:19
door JorisD
Laten we het op "een nietszeggend filmpje" houden en Vicky wordt er ook niet jonger op :wink:

Geplaatst: 24 dec 2010, 22:09
door Rein
JorisD schreef: Vicky wordt er ook niet jonger op :wink:
of dunner, is ze zwanger ofzo :mrgreen:

Geplaatst: 24 dec 2010, 22:21
door Berthil
Flink opgeblazen inderdaad.
Ze heeft het over 'her position' dus ik hoop voor haar dat ze inderdaad zwanger is.

Geplaatst: 24 dec 2010, 22:39
door Rein
Ah, ik had het geluid niet aan op de laptop 8)

Geplaatst: 25 dec 2010, 11:43
door Marcel Always Open
Er wordt een test gedaan of hij op een 45-graden helling omhoog kan rijden. Ik wil wel eens weten wat voor auto's dat wel konden en welke niet. Want vergelijken met een terreinauto is wel leuk maar niet echt reƫel. (ondanks dat Mini er wel mee adverteert, is het duidelijk geen offroad auto.).

Maar lijkt me met deze sneeuw wel erg handig. :wink:

Geplaatst: 25 dec 2010, 12:41
door seirv
Toch leuk om te horen dat er voldoende ruimte in zit... Dat is ten slotte ook de reden waarom wij ervoor gekozen hebben. :p

Geplaatst: 25 dec 2010, 15:57
door TomTom
Ja ze is zwanger.... Had de aflevering een paar weken geleden al gezien op five.tv. Niet zo'n beste "the good" en "the bad". Niet omdat het mini is... Maar het raakt kant niog wal. Het is ze vergeven... Fifth Gear is altijd wel vermakelijk. Jammer dat we hier Holland niet iets fatsoenlijks kunnen produceren.

Geplaatst: 27 dec 2010, 19:01
door paddo
Motoringfile heeft een Mini Countryman Cooper S ALL4 getest in de sneeuw helaas geen bewegende delen maar alleen tekst, zie hier.

Anyway, daarom niet minder leuk :wink: