Pagina 1 van 2

Indeling bagageruimte

Geplaatst: 29 nov 2015, 19:16
door gerritjansen1969
Hallo,

Ik heb afgelopen zaterdag mijn mini opgehaald en wat ik mij nu afvraag: Hoe hebben jullie de bagageruimte ingedeeld?
Bij mij ligt alles er gewoon los in, krik, gevarendriehoek, reservelampen en ehboset.
Ik ben van plan om er gewoon een dubbele bodem in te maken zodat alles er onder kan of heeft er iemand een slimmere oplossing?

Grotere Gerrit

Re: Indeling bagageruimte

Geplaatst: 29 nov 2015, 20:23
door gerritjansen1969
Ik zie het dus al, ik mis de bagagenetjes.
Bedankt voor de reactie.

Re: Indeling bagageruimte

Geplaatst: 29 nov 2015, 21:21
door MCS Floris
Hi Gerrit, Gefeliciteerd met jullie nieuwe MINI. :icon_top: Inderdaad zijn er die eigenlijk onmisbare netjes.

Heb jij niet de opbergbox onder de mat in de kofferruimte? Hier kan / hoort de krik in..

Afbeelding

Mijn (originele MINI) EHBO kit heeft klittenband en kan ik aan de zijkant plakken. Tevens zit de gevaren driehoek aan binnenzijde achterklep met 2 clips vast (origineel besteld bij auto).

Re: Indeling bagageruimte

Geplaatst: 30 nov 2015, 16:02
door gerritjansen1969
Bij mijn zit onder de mat in de kofferbak de accu, meet pek is er niet. [CRYING FACE][CRYING FACE]

Re: Indeling bagageruimte

Geplaatst: 01 dec 2015, 08:32
door madejo
Wij hebben de gevarendriehoek inderdaad in het vak onder de achterklep/binnenkant achterbumper zeg maar. Verder hebben wij alles op de plek van het reservewiel en de ehbo met klittenband tegen de zijkant. Dan hebben wij nog wat poncho's en een paraplu in de vakjes in de achterdeuren, aangezien wij de R55 hebben. Ook hebben wij een verhoogde laadvloer waardoor we eventueel ander geneuzel daaronder kwijt zouden kunnen. Met de vakantie daar de schoenen en voorraad (hagelslag voor vrienden daar) gestopt. Hoef je toch niet continu bij...

Re: Indeling bagageruimte

Geplaatst: 01 dec 2015, 08:34
door madejo
Weet je trouwens zeker dat je een 2e generatie hebt?

Re: Indeling bagageruimte

Geplaatst: 01 dec 2015, 09:01
door speedy
accu achterin is een eerste generatie

Re: Indeling bagageruimte

Geplaatst: 01 dec 2015, 20:18
door gerritjansen1969
Daar ben ik nog niet uit, en ik heb hier gekeken en dan zou ik een tweede generatie hebben (bouwjaar juni 2007), maar als ik dit nu lees twijfel ik weer.
Wie kan mij dit vertellen of ik een r53 of r56 heb?

Re: Indeling bagageruimte

Geplaatst: 01 dec 2015, 20:41
door MCS Floris
gerritjansen1969 schreef:Daar ben ik nog niet uit, en ik heb hier gekeken en dan zou ik een tweede generatie hebben (bouwjaar juni 2007), maar als ik dit nu lees twijfel ik weer.
Wie kan mij dit vertellen of ik een r53 of r56 heb?
Gerrit, foto doet wonderen ;)
Kan eigenlijk niet missen met die accu achterin... In deze r53(52?). Het is geen cabrio?
anders wel een uber mod :lol:


Je kan de exacte uitvoering / uitrusting checken bij http://bimmer.work ovm je chassisnummer.
(en ik ben geen robot aanvinken).
Model Cooper S - EUR
Development Code R56
Chassis COUPE
ETC

Re: Indeling bagageruimte

Geplaatst: 01 dec 2015, 20:49
door gerritjansen1969
Handig zo'n situatie, Dank je wel. Volgens die site en het VIN nummer is mijn mini van 15-8-2016 maar op mijn kentekenbewijs staat 14-6-2007 en ik heb hem ook gekocht als zijnde bouwjaar 2007. Wat is nu mijn bouwjaar van mijn auto, als ik hem bv zou willen verkopen?

Re: Indeling bagageruimte

Geplaatst: 01 dec 2015, 21:11
door gerritjansen1969
Even een correctie:
Volgens die site is de produktiedatum 15-8-2006 en de datum op het kentekenbewijs 14-2007.

Re: Indeling bagageruimte

Geplaatst: 03 dec 2015, 21:54
door arnom
gerritjansen1969 schreef:Handig zo'n situatie, Dank je wel. Volgens die site en het VIN nummer is mijn mini van 15-8-2016 maar op mijn kentekenbewijs staat 14-6-2007 en ik heb hem ook gekocht als zijnde bouwjaar 2007. Wat is nu mijn bouwjaar van mijn auto, als ik hem bv zou willen verkopen?
Ik denk dat je een R53 hebt.
Om dit te bevestigen kan je kijken of je in de voorbumper aparte knipperlichten hebt. Bij de R56 zitten deze mee in de koplampen verwerkt.

Re: Indeling bagageruimte

Geplaatst: 04 dec 2015, 16:19
door gerritjansen1969
In dat geval heb ik een r53 maar dat maakt de pret om er in te rijden niet minder om.
Het is een tijdje geleden dat ik met zoveel plezier in een auto heb gereden.

Re: Indeling bagageruimte

Geplaatst: 04 dec 2015, 16:37
door Cannuccia
Tenzij je een Cooper of een One hebt, want dan is het een R50. Alleen de Cooper S van de 1e generatie is een R53