Grille lijsten (onderste lijst niet in JCW te krijgen, bovenste wel) , koplamplijsten (JCW) , koplamp ruitensproeier maantje (chroom extra besteld) (koplampbinnenwerk is af fabriek zwart) achterlichtlijsten (JCW besteld) tankdop (chroom extra besteld) allemaal in kleur van de auto laten spuiten (JCW is dan toch veel grijzer. Andere velgen OEM Cooper works eronder laten zetten.
Wat nog mist zijn de aanduiding (daar moet nog iets van zwart voor komen, deurklinken (ga toch voor covers) en de lijsten onder de ramen. De spuiter geeft aan dat ze niet te spuiten zijn op de auto en eraf halen en dan weer monteren is geen optie.
Lang verhaal kort. Wie heeft zijn raamlijsten geplastidipt (niet een echte optie) of laten wrappen / dit zelf gedaan? Uiteindelijk moet de hele mini zwart
