Pagina 1 van 1

Pipercross PK222 installatie

Geplaatst: 28 mei 2009, 20:41
door sammax
even een vraagje over de installatie van dit filter,
die buis die er bijzit met dat aluminium stukje.
waar laat ik dat precies?
ik had die buis helemaal in elkaargedrukt en toen op de buis vanaf de voorste luchtinvoer gemonteerd,
maarr daardor word het filter tegen de motorkap gedrukt waardoor het filter en de isolatie onder de motorkap beschadigd.
wat is nou het beste om te doen?
kan ik dat aluminium stuk er gewoon aflaten?

groeten tom

Geplaatst: 28 mei 2009, 22:31
door BigD
zo ligt ie bij mij :wink:

Afbeelding

eigenlijk zoals je zelf al beschrijft en dan beschadigd je isolatie en je filter niet hoor, het raakt wel en je isolatie drukt idd een beetje in maar dat kan geen kwaad zit bij mij nu al een jaar of 2 zo :wink:

Greetz BigD

Geplaatst: 28 mei 2009, 23:20
door Ossie
@BigD:

Waar heb je hem vandaan gehaald, deze filter?
Heb je geen last van de hitte onder de motorkap, ook als je in de file rijdt?
Vaak lees ik dat met een open luchtfilter je vermogen verlies hebt, omdat hij warme lucht aanzuigt.

Het geluid is igg 8) , misschien dat ik er ook voor ga. :wink:

Ossie

Geplaatst: 28 mei 2009, 23:29
door BigD
@oscar: ik heb em bij biesheuvel vandaan :wink: en tjah als het echt warm is buiten dus zeg een graadje of 30+ merk je miniem verschil maar dat valt allemaal wel mee :lol: en daar komt bij dat het geluid zo dik is 8) EN ik ben bezig een hitteschild ertegen te maken :mrgreen: dan zou je dus en het geluid hebben en niet het verlies :mrgreen: maar ik vind het iig een aanrader :wink:

Greetz BigD

Geplaatst: 29 mei 2009, 21:54
door sammax
oke bedankt BigD dan laat ik em zo zitten :)