Pagina 1 van 1

Remzuigerhoes

Geplaatst: 23 okt 2014, 16:01
door Craen89
Beste,
Ik heb een vraag omtrent mijn achterste remklauw!

De stof hoes rond de remzuiger, is het erg dat deze gescheurd is? Zoja weet iemand waar ik deze kan bestellen of moet ik dan een hele nieuwe remklauw bestellen?

Mvg Nick

Remzuigerhoes

Geplaatst: 23 okt 2014, 17:02
door Craen89
Eerste is waar hij kapot is
Afbeelding

Zo hoort het
Afbeelding

Re: Remzuigerhoes

Geplaatst: 23 okt 2014, 18:07
door Gp0029
Kun je gewoon los kopen. Koop een revisie-set en vervang daarmee ook de zuiger, die ziet er ook niet best uit.
Kost niet de wereld. Even met je chassisnummer langs de dealer of onderdelen-shop

Re: Remzuigerhoes

Geplaatst: 23 okt 2014, 19:09
door Robert
Craen89 schreef:De stof hoes rond de remzuiger, is het erg dat deze gescheurd is?
Ja, dat is erg! Er kan nu vocht en rommel op je remcilinder komen, en die blokkeert dan in z'n behuizing. Door bijvoorbeeld zand, of door roestvorming. Gevolg is dat de remblokken op de schijf blijven staan, en dus verhoogde slijtage of zelfs warmlopen.

Dus snel revisie setje scoren, of een andere klauw. Niet vergeten de remmen te ontluchten hè, als je klaar bent met sleutelen. :D

Re: Remzuigerhoes

Geplaatst: 25 okt 2014, 21:00
door Craen89
Stofhoezen zijn binnen

Re: Remzuigerhoes

Geplaatst: 11 nov 2014, 18:31
door Duncan023
kan je als tip meegeven om remmenvet te gebruiken bij de montage van de remzuiger, dit past namelijk allemaal maar net aan!
is een blauwe tube, heb ik bij Brezan gekocht, is wit dik vet in een tube.
hoop dat je er wat aan hebt !