Pagina 1 van 1

5delig dash in FL

Geplaatst: 26 dec 2014, 18:15
door Duncan023
Hallo Minifreaks!

Ik heb een FL R53, dus met een 3delig dashboard, ik wil het mijn JCW leren dashboard ruilen voor een carbon exemplaar, in eerste instantie een 3delig (FL) maar als het past vind ik een 5delig (Pre-FL) ook prima, dus mijn vraag; past een 5delig prefacelift dashboard in een facelift mini?
lijkt mij wel omdat de airbag bovenop mijn dashboard zit ipv achter het dashboard zoals bij een pre-facelift R53..

Ik hoor het graag even!
gr Duncan

Re: 5delig dash in FL

Geplaatst: 26 dec 2014, 19:18
door Gp0029
Een 5-delig past in een 3-delig, andersom niet. Zelf vind ik het zeker geen vooruitgang, uiteindelijk meer naden, clipjes en "net niet" passing.
Als je van je drie delig leren dashboard af wil dan hou ik me graag aanbevolen!

Re: 5delig dash in FL

Geplaatst: 26 dec 2014, 20:07
door Duncan023
Gp0029 schreef:Een 5-delig past in een 3-delig, andersom niet. Zelf vind ik het zeker geen vooruitgang, uiteindelijk meer naden, clipjes en "net niet" passing.
Als je van je drie delig leren dashboard af wil dan hou ik me graag aanbevolen!
bedankt voor je reactie! prima maar dan ben je inmiddels nummer 3, reken er dus maar niet al te veel op!

Re: 5delig dash in FL

Geplaatst: 26 dec 2014, 23:22
door Gp0029
dat had ik al door.......succes :D

Re: 5delig dash in FL

Geplaatst: 27 dec 2014, 00:38
door Cheek-O
andersom kan ook hoor Fred, Roy had in 1 van zijn projecten ook het 3 delig op een pre-fl front gemonteerd

Re: 5delig dash in FL

Geplaatst: 27 dec 2014, 07:25
door Gp0029
ah ok, wist ik niet. Met dremelen krijg je natuurlijk best veel passend. Drie delig is toch wel iets strakker dan 5 delig i.m.o.

Re: 5delig dash in FL

Geplaatst: 27 dec 2014, 09:04
door Klatsie
Cheek-O schreef:andersom kan ook hoor Fred, Roy had in 1 van zijn projecten ook het 3 delig op een pre-fl front gemonteerd
Het past ook allemaal wel qua dashdelen, alleen kan je airbag nieuwe meer uitklappen...maar ach...

Re: 5delig dash in FL

Geplaatst: 27 dec 2014, 10:07
door Cheek-O
Teveel drank Sven?:p

Nee je hoeft niet te dremelen Fred, gewoon vastschroeven die hap:D

Re: 5delig dash in FL

Geplaatst: 27 dec 2014, 17:24
door Klatsie
Cheek-O schreef:Teveel drank Sven?Afbeelding

Nee je hoeft niet te dremelen Fred, gewoon vastschroeven die hap:D
Hehe nee is dat swypen...Afbeelding

Re: 5delig dash in FL

Geplaatst: 27 dec 2014, 20:34
door Cheek-O
hahahaha ook goed:P

Re: 5delig dash in FL

Geplaatst: 27 jan 2015, 11:26
door Duncan023
iedereen die zegt dat het 1op1 past, heb slecht nieuw voor jullie, dat doet het niet.
laten we beginne bij het begin, de middelste kap (bij mij om de navigatie) deze past er 1op1 geklikt op en daarna aan de onderkant geschroefd :icon_top:
het kapje achter de toerenteller/snelheidsmeter(voor de mensen met chrono of navi) past ook 1op1, en dan de andere kappen? die moeten bijgewerkt worden.. :s
ik heb het de hoekkapjes, L en R moeten die in de binneste hoekjes afgeknipt worden omdat het anders echt niet gaat passen, nu het laatste kapje wat helemaal een feest was, de 'airbag kap' hierachter zit een constructie voor de airbag die voor een FL niet nodig is en dus door die constructie te dik is, overigens zat er geen 1 ophangpunt aan/op om hem vast te maken, uiteindelijk de verdikking/constructie eraf gedremelt, toen paste het wel maar kan het nergens aan/op vastgezet worden, uiteindelijk heb ik dit kapje dus vastgelijmd op de randen van de hoek en middenkapjes, ziet er niks van maar zo was ik het van tevoren niet vanplan.

wil hier niemand afkraken/beledigen die zeiden dat het wel past maar voor de volgende keer, het past na een helehoop aanpassen en is zeker niet 1op1 overschroefbaar, nogmaals, dit is hoe ik het ervaren heb met mijn auto en kan dus ook anders zijn bij andere auto's maken we er dan maar van :icon_top:

uiteindelijk wel dit resultaat gekregen van het carbondash;
Afbeelding

Afbeelding


Gr Duncan

Re: 5delig dash in FL

Geplaatst: 27 jan 2015, 14:41
door Cheek-O
Pm Spenki ff hij weet meer