Pagina 1 van 1
iPod op de radio, Wave en Boost verschil
Geplaatst: 21 nov 2010, 21:18
door reddevilduc
. . . . . . volgens mij is hierover al veel geschreven maar toch is het met mij niet helemaal duidelijk.
Ik wil namelijk niet van te voren mijn hele dashboord demonteren om er vervolgens een paar weken mee te rijden voordat ik alles voor elkaar heb.
In de auto (juni 2002) zit een radio casette boost . . . er zit zo'n "mode" knop op en volgens de gebruiksaanwijzing kan je bijv. een cd wisselaar er op aan sluiten.
Nu heb je al die verloopkabels om een Mp3 speler er op aan te sluiten in combi met het MSFW maar dan blijft altijd de vraag aan de kant van de radio of het een aansluiting met ronde pennen of vlakke pennen is.
Kan je nu van te voren bepalen of je vlakke of ronde pennen hebt zodat ik de juiste verloopkabel/interface kan kopen an alles perfect aan de praat krijg.
André
Geplaatst: 21 nov 2010, 21:23
door kwiebje
hallo andre, je kunt gewoon verloopstekkers kopen die je achter in je radio inplugt of op de originele stekker klikt. Dan kan je de muziek via je ipod afspelen via de mode knop zoals je bedoelt.
Geplaatst: 21 nov 2010, 22:24
door Berthil
Wave radio heeft volgens mij ronde pennen en Boost platte pennen.
Op de foto hier is dus rechts een Wave aansluiting te zien en dit is meteen een verloop interface.
Volgens mij werkt een Aux kabel en iPod interface niet op een Wave radio en heb je sowieso een Boost nodig maar misschien weet iemand dat hier beter.
Je kan niet aan de voorkant zien welke radio je er in hebt, die moet er toch even uit wat niet veel werk is. In de DIY sectie staan wat handleiding wat je moet doen.
Geplaatst: 21 nov 2010, 23:00
door reddevilduc
Dus platte of ronde pennen heeft niet iets direct met het bouwjaar van de auto te maken maar meer van de uitvoering van de radio.
Ik heb zo'n uitdraai bij de dealer laten maken en daar stond in dat het een boost radio is, volgens mij heb ik ook een boost radio gebruiksaanwijzing . . . van daar.
André
Geplaatst: 15 dec 2010, 12:38
door serapsu
kan iemand mij vertellen of dit
http://www.newminiclub.nl/forum/viewtop ... highlight=
past op een radio boost uit eind september 2002?
gr sander
fm transmitter
Geplaatst: 11 feb 2011, 13:51
door Hercules
Ik heb op deze site al heel veel gelezen over het afspelen van een iPod via de radio.
Voor ongeveer € 20,- koop je al een fm-transmitter die je op je iPod aansluit, vervolgens je radio afstemmen op de fm-transmitter ingestelde fm-frequentie, en klaar-is-Kees. Geen gedoe met kabels, uit- en inbouwen radio.
Werkt best goed en bij ieder type (fm)radio.
Er zijn ook fm-transmitters te koop speciaal voor iPod, compleet met oplader en houder op flexibele stengel......kosten iets meer, maar heb je ook alles!
groet uit Goes
Hercules

Geplaatst: 11 feb 2011, 14:41
door reddevilduc
. . . . volgens mij kan op die manier alleen je msfw niet gebruiken maar dat weet ik niet zeker.
Ik heb afgelopen weekend van Navinc zo'n mp3 converter gemonteerd. En ja . . . een beetje geklooi met kabels en solderen en zo maar ik moet zeggen dat het wel goed werkt.
Op mijn radio is de cd wisselaar uitgang gebruikt, het is dus als het ware een digitale cd wisselaar.
Ik kan de "cd-s" niet wisselen via het mfsw, het knopje reageert niet maar ik neem aan dat dit geprogrammeerd moet worden omdat er er van origine geen wisselaar in zat.
André
Ipod/Aux in
Geplaatst: 01 mar 2011, 23:11
door Sir. Vellinga
Ik ben opzoek naar een oplossing om mijn ipod te luisteren middels mijn radio, iemand een suggestie ?
Aux in kan alleen op een radio boost vanaf 2002/09 schijnt ? De mijne is net iets eerder helaas.
Geplaatst: 01 mar 2011, 23:14
door Floor-is
Nit vervelend bedoeld, maar zoek even, er staat nog een topic open over dit onderwerp
