Pagina 1 van 1

Originele carkit verwijderen

Geplaatst: 15 nov 2009, 18:16
door JorisD
Hallo, Ik heb een R53 uit 2003 met daarin een origineel ingebouwde carkit. Dit ding is echter op een prehistorische Nokia-koelkast berekend dus heb ik er de Parrot MKi9000 in laten zetten. Wel lastig aangezien dit niet echt samengaat met het actieve HK-systeem wat ik heb. De Parrot doet het echter vloeiend aangezien deze nu op de carkitspeaker van de fabrieksset is aangesloten.
Nu heb ik echter wel een probleem.

Ik heb nu nog steeds het opzetstuk voor de Koelkastnokia uit m'n downtube steken, als ik deze uit de houder haalt schiet de radio gelijk op "phone", dit is de reden dat de instellateru van de parrot de nokia kit ook niet heeft durven verwijderen.
Mijn vraag is of iemand ervaring heeft met het verwijderen van een dergelijke (originele) kit. Ik wil namelijk van dat ding af!
Alvast bedankt!

Geplaatst: 20 nov 2009, 12:23
door Minilex
Ik heb de originele handleiding om het in te bouwen, als je nu eens bij de laatste pagina begint
en je weg naar voren werkt, geloof dat je dan klaar bent.