1e paasdag am Ring

Naar een meet geweest? Klets hier nog ff lekker na.
the_menace
One wheel wonder
One wheel wonder
Contacteer:
Locatie: Noordwijk (ZH)
Berichten: 36
Lid geworden op: 11 mar 2009, 20:54

1e paasdag am Ring

14 apr 2009, 22:41

Op eerste paasdag was er gelukkig even de tijd om weer eens naar de Nurburgring af te zakken. Daarnaast een goede manier om te ervaren hoe de Clubman diesel het er op de Duitse autobahn vanaf zou brengen.

Het was de bedoeling om vroeg uit de veren te gaan en op tijd bij de Nurburgring te zijn, maar helaas ging dit plan niet echt op. Als je je dan toch "verslaapt", ga ik mijn best ook niet meer doen om die tijd in te halen want dat lukt toch niet. Uiteindelijk vertrokken Rowena en ik rond 10.30 uur vanuit Noordwijk en begon de rit van 365km. Na een pitstop voor de grens konden we in Duitsland weer eens lekker op het gas. De diesel had er even de tijd voor nodig, maar uiteindelijk bleef de naald toch echt op 195km/u steken. Wat blijft alles lekker stabiel en makkelijk te rijden. Super.

Afbeelding

Na 3,5 uurtjes sturen, vonden we op het terrein van de Lidl gelijk een parkeerplaats. Geheel tegen de verwachting in, want we hadden echt heel erg veel drukte verwacht. OK er reed genoeg leuk spul rond, maar om het nou druk te noemen... Bij Breidscheid (ongeveer halverwege de 21km lange Nordschleife) even een sticker gescoord voor achterop de Clubman, maar voordat deze erop geplakt wordt... moet die toch eerst verdiend gaan worden. Dat komt een volgende keer :X

Om toch nog wat van de actie op en rond de baan mee te maken, zijn we bij diverse kijkplaatsen met de fotocamera aan de gang geweest. Ga mijn uiterste best doen om een selectie deze week nog online te krijgen, maar dat hangt van de beschikbare tijd af. :oops:

Aan het eind van de dag even bij Pinoccio op het terras een heerlijke pizza gegeten. Jezus wat blijven die apparaten groot. Een aantal Duitsers op het terras keken hun ogen uit en vergeleken het met een vrachtwagenstuur. Voor de mensen die ze niet kennen, hier is niets van gelogen maar dat is een mooie ervaring voor een volgende meeting am Ring. Voor de kosten hoef je het niet te laten; eurootje of 7/8.

Na een korte uitbuiksessie zijn we op "het gemak" terug naar huis gereden. De Clubman begon er lol in te krijgen, want de topsnelheid werd veel makkelijker gehaald dan op de heenreis. Bij de grensovergang nog een mazzeltje gehad.... twee motoragenten hadden geen zin om wat te doen (thank God), want met 150km/u de grens over waar 70km/u was toegestaan, had toch raar kunnen lopen...
Ciao,
Dennis "the menace"
Gebruikersavatar
Peter
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Locatie: Roelofarendsveen
Berichten: 6591
Lid geworden op: 25 sep 2005, 21:21

14 apr 2009, 23:04

Terug richting "de lage landen" loopt de weg een af hè. Vandaar dat je de topsnelheid makkelijker haalde :mrgreen: .

Leuk verslag. Wij moeten toch ook is keer bij de nordschleife gaan kijken...
Miniboard
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Berichten: 1035
Lid geworden op: 24 feb 2006, 18:13

15 apr 2009, 00:02

We waren 1e paasmaandag ook aan de Nürburgring, helaas wat mistig s'morgens.
Maar op weg naar Trier nog wel even 242 km/u aangetikt met gas over 8) , moesten echter sterk afremmen ivm inhalend verkeer.
Dus de 245 van 2 weken geleden blijft nog even de top :mrgreen:



p.s.: bij beide snelheden zat niet ik achter het stuur van mijn TT :wink:
Gebruikersavatar
kwiebje
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Berichten: 10546
Lid geworden op: 27 mar 2006, 22:50

15 apr 2009, 09:19

Het is gewoon een hele gave route om binnendoor richting de nurburgring te rijden. En natuurlijk hoort daar ook de autobahn bij :D:D

Een meetingkje plannen bij de nurburgring lijkt me wel wat :D
the_menace
One wheel wonder
One wheel wonder
Contacteer:
Locatie: Noordwijk (ZH)
Berichten: 36
Lid geworden op: 11 mar 2009, 20:54

21 apr 2009, 18:56

Ik zou nog wat momentopnames aan dit bericht toevoegen. Here you go.

Op de parkeerplaats kom je al veel apart en vooral uiteenlopende bolides tegen. Dit keer geen rijdende bankstellen, zoals een paar Engelsen een paar jaar geleden mee hadden gebracht.

Ford Escort RS
Afbeelding

Honda Civic
Afbeelding

Ferrari 348
Afbeelding

en een superstrakke custom bike (Harley Davidson)
Afbeelding


Hier nog wat foto's op verschillende plekken langs de baan.
Porsche 911 richting Karussel
Afbeelding

Een van de minimaal vijf X-Bow's die er die dag rondreden.
Afbeelding

Opperste concentratie op een Suzuki GSX-R richting Karussel
Afbeelding

Een opgedofte Impreza net na de Karussel
Afbeelding
Ciao,
Dennis "the menace"
the_menace
One wheel wonder
One wheel wonder
Contacteer:
Locatie: Noordwijk (ZH)
Berichten: 36
Lid geworden op: 11 mar 2009, 20:54

21 apr 2009, 19:00

peter schreef:Terug richting "de lage landen" loopt de weg een af hè.
Je hebt helemaal gelijk Peter, maar ik heb het met alle auto's gehad dat ze na een dagje Autobahn en Duitse benzine (nu diesel) altijd een stuk makkelijker totaan de top komen. Mijn kanariegele Leon 20VT (helemaal standaard) heb ik meerdere malen op 229km/u (echt kilometers; GPS + boordcomputer) gehad. Op de teller was dit 242km/u, terwijl dat ik op de heenweg vaak niet verder kwam dan 210km/u.
Ciao,
Dennis "the menace"

Terug naar “Afterparty”