Het "Generation Mini" festival is erg leuk, 75% classic minis, maar ook een rondje door het Classic Park museum dat qua allure vergelijkbaar is met de bekende Gallery, Brummen. Dat Classic Park museum is pas sinds vorig jaar open. Je kan er ook lekker koffie drinken op het terrasje.
Gr, Marcel
Why straight when you can corner?
"The UJ flag and the chrome add another 100HP"
Ik ben vorig jaar ook naar Generation Mini geweest. Was erg leuk. Gratis met je MINI of Mini op de foto, gratis toegang tot het museum en een heerlijk terras waar ik vorig jaar nog een zonnesteek aan over heb gehouden.
Ik was er ook vorig jaar om te kijken; mijn mini had ik toen niet bij me.
Inderdaad een leuk event maar als ik de beide events van 7 juni naast elkaar leg dan is "Generation Mini" een mix event (Mini Moris / BMW Mini) en het Bimmer festival voorzien van een specifiek "BMW mini" paddock.
Tevens vond ik het jammer dat er op het Generation Mini event geen verkoop stands waren; ik acht de kans groter dat deze bij het Bimmer festival wel aanwezig zijn.
Toch altijd leuk om te kijken of er nog wat leuks te scoren valt....
Kortom: even peilen wat de club gaat doen, maar ik neig meer naar het Bimmer festival.